Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Kaina
Filtravimas

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą MeowbabyMeowBaby yra šeimai priklausanti įmonė, veikianti kūdikių aksesuarų rinkoje nuo 2017 m. Mūsų komandą sudaro jauni, energingi ir kūrybingi žmonės, vertinantys puikią darbo atmosferą. Daugelis iš mūsų esame tėvai ir mūsų patirtis leidžia sukurti unikalius „rankų darbo“ gaminius vaikams.

Būtent mes, tėvai, aksesuarus žinomais ir mėgstamais vaikų visame pasaulyje, dėka mūsų puikių žinių apie mūsų kūdikių poreikius. Visi mūsų gaminiai yra pagaminti padedant mūsų vaikams, kurie mielai juos išbando pirmieji. Būtent jie pateikia vertingiausių atsiliepimų apie mūsų naujus produktus. „MeowBaby“ aksesuarai įtraukia mažylius į fizinę veiklą ir kūrybinį žaidimą, taip darydami didelę įtaką tinkamam jų vystymuisi ir motorinių įgūdžių tobulėjimui.

Per trumpą laiką tapome pirmaujančiu kamuoliukų vaikams gamintoju ir platintoju tarptautinėje rinkoje. Taip pat siūlome daugiafunkcius žaidimų kilimėlius ir putplasčio blokus. Taip pat gaminame vis populiarėjančius medinius žaislus, atitinkančius Montessori filosofiją, tokius kaip virtuvės pagalbinės priemonės, balansinės lentos ir laipiojimo kopėčios. Visi mūsų parduotuvėje esantys gaminiai atitinka ES saugos standartus ir yra sertifikuoti CE. Stengiamės, kad nuolat besiplečiantis prekių asortimentas patenkintų mūsų mažuosius klientus – tiek mažylius, tiek ikimokyklinukus.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.