Buteliukai

Filtruoti:
Pristatymas
Kaina
Prekinis ženklas
Filtravimas

Buteliukai kūdikiams

Mažyliui kiek paaugus, jis gali pats savarankiškai gurkšnoti pieną, tačiau tam reikalingi tinkami buteliukai ir jų priedai. Šis kūdikiams skirtas daiktas turi būti kokybiškas ir patogus naudoti, kad mažylis galėtų patogiai gerti. Tėveliams teks skirti nemažai dėmesio paieškoms, tačiau žinant kelis svarbius niuansus bus lengva nepasiklysti gausiame asortimente.

Geriausi buteliukai kūdikiams: kokį rinktis?

Pirmiausia, prekių aprašymuose galite rasti rekomenduojamą amžių, pagal kurį galite rinktis buteliukus ir gertuves vaikams. Buteliukai nuo dieglių puikiai pasitarnaus pirmaisiais mažylio gyvenimo mėnesiais, kadangi nepraleis oro, kurį kartu su pienu įsiurbs vaikas. Taip mažylis nejaus nemalonaus dieglių jausmo pilvelyje. Chicco buteliukas Natural Feeling turi kampu pakreiptą žinduką, kuris užtikrina dar patogesnę maitinimo padėtį. Na, o ūgtelėję vaikai jau galės išbandyti spalvingos išvaizdos patogias gertuves su šiaudeliu. Asortimente galite rasti įprastų 125 ml ar 150 ml buteliukų, tačiau jei reikia didesnės talpos, nesunkiai rasite ir 240 ml ar net 300 ml buteliukų kūdikiams.

Labai svarbu atkreipti dėmesį, ar buteliukas vaikams neturi BPA medžiagos. Šis raidžių trumpinys reiškia, kad į žmogaus kūną per plastikinius gaminius patenka kenksmingi cheminiai junginiai. Nors dauguma buteliukų kūdikiams jau neturi šios medžiagos, tačiau vis tiek verta tuo pasidomėti, nes nieko nėra svarbiau už mažylio sveikatą. Dažniausiai galite rasti iš platiko pagamintų buteliukų vaikams, kadangi plastikas yra lengvas, nelūžtantis. Tokių buteliukų trūkumas gali būti nebent susibraižymai arba pakitusi spalva, tačiau laikui bėgant tėveliai vis tiek norės pakeisti buteliuką į naują su gražesniais piešinėliais ar didesne talpa. Buteliuko švara taip pat reikia rūpintis atsakingai, kad išvengtumėte nemalonių kvapų. Kad galėtumėte kuo kraupščiau ir patogiau valyti, galite įsigyti švelnių šerelių šepetėlį, kuriuo galėsite švarinti ne tik buteliuką, bet ir žinduką, jo sunkiai prieinamas vietas.

Žindukai ir kiti papildomi priedai

Asortimente galite rasti įvairiausių žindukų formų, puikiai tiksiančių kūdikių buteliukams. Dažniausia ir populiariausia forma, kurią galite rasti – siauras ir pailgas, arba dar vadinamas tradiciniu, žindukas. Platesnio skersmens trumpesnis yra sukurtas taip, kad būtų panašus į mamos krūtį. Pasidomėkite, iš kokios medžiagos pagamintas žindukas. Daugiausia galite rasti pagamintų iš latekso ar silikono. Latekso žindukai yra minkšti, tačiau gali greičiau susidėvėti. Todėl verta atkreipti dėmesį į patvaresnius silikoninius žindukus. Žinoma, kad ir koks tvirtas gali būti žindukas, tačiau jis vis tiek daugiau ar mažiau susidėvės. Jeigu pastebėjote, kad jis tapo lipnus ar išretėjęs, pakitusios spalvos ar įtrūkęs, būtinai keiskite nauju. Mūsų asortimente galėsite įsigyti atskirų žindukų geriausiomis kainomis įvairiais dydžiais.

Buteliukai ir jų priedai gera kaina

Visgi nusprendėte, kad reikia tinkamai pasiruošti ilgai lauktam mažylio atėjimui ar tiesiog norite atnaujinti buteliuką, žinduką? Laukiame jūsų internetinėje vaikiškų prekių parduotuvėje kidis.lt. Čia buteliukų internetu rasite ne tik kokybiškiausių prekių ženklų, tokių kaip Baby Care, Chicco ar MyFriend, bet ir pigiausiomis kainomis. Dažnai skelbiame akcijas, todėl tėveliai galės nemažai sutaupyti. Mūsų aptarnavimas pasižymi greitu pristatymu, todėl neteks ilgai laukti kokybiško buteliuko kūdikiui.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.