Muzikiniai instrumentai

Grojant muzikiniais instrumentais yra stimuliuojamos smegenys, kadangi yra pasitelkiami lytėjimo ir klausos pojūčiai, o tai labai svarbu šiame išmaniųjų telefonų, planšečių ir televizorių amžiuje, kuriuos žiūrint vaiko smegenys nėra stimuliuojamos. Kaip ir muzikiniai žaislai taip ir muzikiniai instrumentai skatina motorinius įgūdžius, stengiantis įvaldyti pasirinktą muzikinį instrumentą, taip pat skatina pažinimą ir tyrinėjimą. Su muzikiniais instrumentais galima išgauti įvairius skambesius ir ritmus, kas vaikus labai žavi.

Filtruoti:
Pristatymas
Kaina
Prekinis ženklas
Filtravimas

Muzikiniai žaislai internetu

Tėvams, norintiems ugdyti vaikų meninius sugebėjimus, verta rinktis muzikinius žaislus. Tai išties smagus laisvalaikio praleidimo būdas, leidžiantis vaikui išlaisvinti vaizduotę ir sukurti daug malonių garsų, nesvarbu, ar vaikas muzikuos būgnu, ar gitara. Verta trumpai aptarti, kuo vaikams naudingi muzikiniai instrumentai bei kaip juos išsirinkti, nes mūsų internetinėje parduotuvėje rasite didelį šių prekių pasirinkimą.

Muzikinių žaislų vaikams nauda

Pirmiausia, muzikiniai žaislai lavina vaiko klausos pojūtį, padeda pažinti ritmą, muziką ir jos garsus. Grodamas instrumentais vaikas gerins rankų ir akių koordinaciją, paspartins smegenų vystymąsi. Muzikiniai žaislai leidžia vaikui mokytis saviraiškos, nebijoti sukurti kiek nemalonios melodijos – taip jis galės praktikuotis, klausytis atsiliepimų, matyti teigiamus pokyčius bei suprasti, ką reikia tobulinti. O melodijos tobulinimas ugdys kantrybę ir atkaklumą. Muzika yra vienas iš būdų, leidžiančių vaikui išreikšti emocijas, apie kurias kartais nesinori kalbėti, o viso to atsikračius bus galima atsipalaiduoti. Sudėtingesni muzikiniai instrumentai vaikams, pavyzdžiui, gitara ar fleita, reikalauja atsakomybės, nes juos reikia prižiūrėti. Teigiama, kad vaiką verta išmokyti kas kažkiek laiko valyti instrumentus. Galite paskatinti vaiką muzikiniais žaislais išgauti melodiją pagal natas. Žinoma, turite matyti pačio vaiko susidomėjimą muzika, nes, galbūt, vėliau visas susidomėjimas peraugs į muzikos mokyklos lankymą. Galiausiai, muzikiniai žaislai padeda lavinti socialinius įgūdžius – kartu su draugais vaikas gali suburti savo pirmąją grupę, kurioje visi drauge galės ne tik muzikuoti, bet ir bendrauti, daug juoktis.

Kaip pasirinkti muzikinius instrumentus?

Muzikinius žaislus yra gana lengva rinktis, nes jie nereikalauja jokio pasiruošimo – tai kaip tik priemonė pažinti muzikai. Patys mažiausi su muzika susipažinti gali, pavyzdžiui, per muzikinius vėžliukus, kuriuos paspaudus skamba muzika. Visi jie spalvoti, todėl mažylis dar galės mokytis skirtingų spalvų. Vyresniems vaikučiams labiau patiks tikri muzikiniai žaislai: žvangučiai, trikampiai, barškučiai, būgnai. Pastarieji gali būti dekoruoti spalvingais piešinėliais. Štai medinis būgnas vaikams su gyvūnėlių atvaizdais suteiks daugiau linksmybių. Eksperimentams su garsais puikiai tiks ksilofonas, kuris padės sukurti mėgstamiausią vaiko melodiją. Vaiko muzikinius gebėjimus taip pat lavins diatoninis karljonas. Vaikas, pūsdamas fleitą ir uždengdamas skylutes galės išgauti įvairiausius garsus, sukurti savo melodiją. Jeigu norisi vaiką nustebinti kiek egzotiškesniais instrumentais, galite pasirinkti Lotynų Amerikos guiro. Na, o jei matote, kad jūsų vaikui visai nesunkiai sekasi kurti nuostabias melodijas, galite jam padovanoti sudėtingesnius muzikinius žaislus, tokius kaip akordeonas ar gitara. Gana įdomus variantas yra pianinas su mikrofonu, kuris leidžia vaikui pažinti ne tik pianino, bet ir trimito, gitaros garsus bei pagal muziką mokytis tam tikrų muzikos stilių, tokių kaip bliuzas ar disko muzika. Per mikrofoną vaikas galės grodamas dainuoti karaokę. Rinkdami muzikinius žaislus vaikams atkreipkite dėmesį, kad dažnas jų būna pagamintas iš medienos, kas rodo, kad žaislas tarnaus ilgesnį laiką.

Muzikiniai žaislai pigiau

Norite vaiką nustebinti muzikiniu žaislu? Pirmiausia atsižvelkite į tai, koks instrumentas patiktų jūsų vaikui, todėl geriausia į šį procesą jį įtraukti. Kad paieška neužtruktų, siūlome užsukti į internetinę parduotuvę kidis.lt, kurioje net išrankiausi vaikai išsirinks sau patinkantį žaislą iš plataus asortimento. Garsiausių prekių ženklų, pavyzdžiui, Amaya, Eco Toys ar JaBaDaBaDo, produktai gali tapti puikiu tramplinu į tolimesnę muzikinę vaiko kelionę. Muzikiniai žaislai gera kaina ir greitas pristatymas garantuos laimingus vaikus bei smagių muzikos garsų pripildytus namus.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.