Riedučiai ir pačiūžos

Filtruoti:
Pristatymas
Kaina
Prekinis ženklas
Filtravimas

Riedučiai pigiau

Važinėjimasis riedučiais – vienas smagiausių laisvalaikio praleidimo būdų, turintis daug naudos sveikatai ir kūno linijoms. Tai veikla, puikiai tinkanti tiek saugusiems, tiek vaikams, tad ja mėgautis gali visa šeima. Kad laisvalaikis riedučiais būtų tikrai smagus, svarbu žinoti svarbiausius kriterijus, pagal kuriuos reikia rinktis šią transporto priemonę.

Riedučių tipai

Pirmiausia vertėtų išsiaiškinti, į kokius tipus skirstomi riedučiai. Mūsų internetinėje parduotuvėje Kidis.lt galite rasti reguliuojamo dydžio, fiksuoto dydžio riedučius bei riedučių-pačiūžų rinkinius.

  • Reguliuojamo dydžio riedučiai. Tai pats populiariausias modelis tarp vaikiškų riedučių. Kadangi juos galima reguliuoti, pritaikysite keliems sezonams, net jei vaikas sparčiai paaugs. Tokio tipo riedučiai gaminami ne tik vaikams, bet ir suaugiusiems – štai Powerslide Zoom Pro Black 100 Trinity modelis.
  • Fiksuoto dydžio riedučiai. Tai vieną dydį atitinkantys riedučiai, tinkamesni suaugusiesiems, kurių koja jau nebeauga.
  • Riedučių-pačiūžų rinkiniai. Labai praktiškas derinys, kai riedučius žiemą galima pakeisti pačiūžomis, o pačiūžas vasarą – riedučiais. Keičiami riedučiai gali būti tiek fiksuoto, tiek reguliuojamo dydžio.

Nesate įgudęs važiuoti riedučiais? Nesijaudinkite, rinkitės keturis ratus turinčius riedučius, ant kurių važiuodami jausitės tikrai stabiliai. Štai Nils Extreme riedučiai bus ne tik patogūs, bet ir stilingi.

Svarbiausi riedučių pasirinkimo kriterijai

Pirmasis ir bene svarbiausias kriterijus yra riedučių dydis. Apgalvokite, kam bus skirti riedučiai – mažieji nuolatos auga, todėl labiausiai praverčia minėtieji reguliuojamo dydžio riedučiai vaikams. Juos galėsite pritaikyti prie augančios vaiko pėdos. Kitas svarbus dalykas yra riedučių dizainas. Tiek mergaitės, tiek berniukai nori turėti gražius riedučius, todėl juos renkantis taip pat vertėtų atkreipti į tai dėmesį. Mūsų asortimente galite rasti įvairių spalvų, raštų riedučių. Galbūt jums patiks tamsesnių spalvų arba juodi riedučiai, o gal akį patrauks šviesesni. Rinkdami riedučius vaikams būtinai atsižvelkite į mažųjų norus. Riedučių kokybė yra netgi svarbesnė už dizainą, tad renkantis riedučius pasidomėkite, iš ko jie pagaminti, kad būtų tvirti ir patogūs kojai. Komfortą gali užtikrinti riedučiai su ventiliacine anga, kuri neleis kojai prakaituoti.

Patogus važinėjimasis priklauso nuo riedučių ratukų. Didesni ratukai bus greitesni, o maži – lėtesni, bet manevringesni ir lengviau valdomi. Jeigu esate pradedantysis riedutininkas, rinkitės mažesnius, 84–90 mm skersmens ratukus, su kuriais kelionės bus saugesnės ir lengviau kontroliuojamos. Kitas svarbus parametras – ratukų minkštumas, žymimas A raide. Kuo skaičius šalia šios raidės yra didesnis, tuo ratukai yra kietesni. Minkštesnius ratukus turintys modeliai yra letėsni, bet patogesni, o kietesni ratukai – žymiai greitesni, tačiau ne taip gerai sukimbantys su paviršiumi. Vaikams rekomenduojama išrinkti 78A kietumo ratukus, nepatyrusiems suaugusiems – 82–84A kietumo, o ištroškusiems nuotykių – 90A kietumo modelius.

Svarbu atkreipti dėmesį į riedučių tvirtinimo rėmą. Šiuo metu rinkoje galima rasti plastikines ir aliumines važiuokles turinčių riedučių. Plastikinės važiuoklės modeliai yra lėtesni, tačiau lengvesni, geriau sugeria vibracijas, todėl yra tinkamesni pradedantiesiems riedutininkams. Aliuminį rėmą turintys riedučiai yra tvirtesni, ilgaamžiškesni ir greitesni, su jais lengviau atsispirti. Guolių riedėjimo tikslumo parametras gali būti matuojamas pagal skirtingus standartus, tačiau populiariausias yra ABEC. Kuo didesnis skaičius yra nurodytas prie minėtų raidžių, tuo tikslesnis bus riedėjimas. Saugumą gali užtikrinti tvirti riedučių užveržimai. Jie gali būti susegami, surišami raišteliais arba turėti papildomus dirželius. Svarbu, kad pėda riedučiuose būtų stabili, nejudėtų.

Priedai riedučiams

Kad mažųjų pirmieji bandymai važiuoti riedučiais būtų saugūs, svarbu užtikrinti, kad jie dėvės apsaugas. Tiek šalmai, tiek alkūnių bei kelių apsaugos gali neleisti susižeisti. Tačiau nereiškia, kad apsaugas turi dėvėti tik vaikai – suaugusieji taip pat turi save apsaugoti. Jeigu pastebėjote, kad riedučių ratukai, guoliai ir apsaugos nusidėvėjo, bet kada galite jas atnaujinti ir toliau džiaugtis šia transporto priemone.

Riedučiai internetu

Domina riedučiai pigiau? Ieškote riedučių, kuriuos galėsite išrinkti visai šeimai? Internetinėje parduotuvėje Kidis.lt rasite geriausių prekės ženklų, tokių kaip Amaya, Fila, Nils Extreme, Roces, Worker riedučių, tinkančių tiek moterims, tiek vyrams bei vaikams, tad vienu apsilankymu galėsite nudžiuginti visus šeimos narius naujais pirkiniais. Riedučius pigiau įsigysite vos per kelias minutes, gausite per kelias dienas ir galėsite visi kartu išriedėti į parko takelius.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.