Gultukai

Tik gimus kūdikiui vienas iš svarbiausių pirkinių – gultukas, kuriame vaikas praleis nemažai laiko pirmaisiais savo gyvenimo mėnesiais. Gultukai puikūs tuo, kad juose kūdikis gali lengvai suptis, rankutėmis liesti žaisliukus, klausytis melodijų (jei gultukas turi tokią funkciją), ar ramiai miegoti. Tik svarbu, kad kūdikis jame neužsibūtų per ilgai. Mūsų siūlomi gultukai atitinka visus saugumo sertifikatus, saugos diržai garantuoja patogią ir saugią vaiko padėtį, o sulankstymo funkcija užtikrina patogumą keliaujant. Mūsų asortimente tik kokybiški ir saugūs gultukai jūsų mažiesiems.

Filtruoti:
Pristatymas
Kaina
Prekinis ženklas
Filtravimas

Gultukai ir sūpynės pigiau

Susilaukę mažylio tėveliai nori garantuoti jam saugumą ir patogumą. Kad dienos, kaip ir naktys, būtų pilnos saldaus miego, specialūs gultukai ir sūpynės yra būtent tai, kas gali suteikti tokį poilsį vaikui. Gultukas bus patogus ne tik kūdikiui, tačiau leis tėveliams jį saugiai pernešti. Tai vienas pirmųjų ir pagrindinių pirkinių, todėl vertėtų trumpai aptarti skirtingus gultukų tipus bei pagal ką išsirinkti šį kūdikių baldą.

Gultukų kūdikiams tipai

Mūsų internetinės parduotuvės kidis.lt asortimente galite rasti klasikinių gultukų, gultukų-vibro kėdučių ir gultukų-sūpynių. Iš arčiau susipažinę daug greičiau nuspręsite, kuris tipas jūsų mažyliui bus pats tinkamiausias.

Klasikiniai kūdikių gultukai. Jie garantuoja taisyklingą vaikučių kūno padėtį bei atlaisvina tėveliams rankas. Galite rasti paprasčiausių vienos padėties modelių, tačiau galime pasiūlyti nemažai funkcionalesnių gultukų su koreguojamomis atlošo pozicijomis.

Vibrogultukai-kėdutės. Šio tipo gultukai gali vibruoti ir raminančiai nuteikti mažylį. Jeigu jis yra neramus, apsvarstykite šį variantą. Kūdikį atpalaiduos švelni muzikėlė, viršuje pakabinti žaisliukai. Funcionalus modelis Lionelo Pascal Grey ne tik vibruoja ir migdo kūdikį, bet turi 4 atlošo padėtis, o patogumą mažyliui užtikrina minkšta pagalvėlė ant galvos atramos. Šį modelį galėsite pasiimti visur su savimi – jis lengvai susilanksto ir neužima daug vietos.

Gultukai-sūpynės kūdikiams. Šie modeliai maloniai sūpuoja vaiką, todėl po truputį jis gali keliauti į sapnų karalystę. Galimas pasirinkimas iš kelių supimo greičių. Pavyzdžiui, Lionelo Otto Cozy gultukas gali sūpuoti 5 greičiais, todėl tėveliai tikrai ras būtent tą, kuris užmigdys kūdikėlį.

Dauguma visų šių tipų gultukų gali būti nešiojami, tad vaikas galės saugiai ir patogiai keliauti kartu su tėveliais. Šis vaikiškas baldas gali trumpam atstoti netgi maitinimo kėdutę.

Kiti svarbūs gultukų vaikams aspektai

Renkantis gultuką svarbu atkreipti dėmesį į kelis svarbius dalykus, kad jis mažyliui puikiai tiktų.

Amžius. Gultukai amžiaus prasme yra labai universalūs, todėl galite juos naudoti iškart gimus kūdikiui.

Didžiausias svoris. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite gultukų naujagimiams iki 9 kg, tad prieš pirkdami būtinai peržvelkite prekės aprašyme pateiktą informaciją.

Kaina. Kuo gultukas bus funkcionalesnis, tvirtesnės konstrukcijos ir turės įvairių papildomų priedų, tuo jo kaina gali būti didesnė. Jei siekiate sutaupyti, pasižvalgykite mūsų internetinėje parduotuvėje – įsigysite gultukus pigiau dėl skelbiamų akcijų.

Nepamirškite įvertinti, ar norimas gultukas yra pagamintas iš minkštos, aukštos kokybės medžiagos, ar turi patikimus saugos diržus. Ištepus, galima nuimti pamušalą ir išskalbti, todėl mažylis galės miegoti saugiai ir švariai.

Gultukai ir sūpynės internetu

Visgi nusprendėte, kad gultukas bus puikus pagalbininkas, migdantis jūsų mažylį, kol atliekate kasdienius darbus? Kad netektų ilgai ieškoti, užsukite į internetinę parduotuvę kidis.lt. Čia rasite įvairių tipų gultukų gera kaina iš geriausių gamintojų, tokių kaip Lionelo ar Lorelli. Greitas pristatymas užtikrins, kad jūsų mažylis galėtų saldžiai miegoti patogiame gultuke.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.