Kūdikių nešioklės

Naujagimiui nėra nieko malonesnio nei jausmas, kad mama yra arti, jos kūno kvapas, jos širdies plakimas – kūdikis klausėsi to ritmo devynis mėnesius. Naudodami nešioklę suteiksite kūdikiui ypatingą artumą, kūdikis jausis ramiai ir saugiai. Naudojantis vaiko nešykle labai patogu atlikti kai kuriuos buities darbus, eiti su vaiku į parduotuvę, pavedžioti šunį ir kt., ir visa tai atliksite laisvomis rankomis! Nešioklių būna įvairių rūšių, skirtingos ir vaiko nešiojimo padėtys jose. Dažniausios: „veidu į priekį“, „veidu į veidą“, maitinimo padėtis. Mūsų asortimente esančios LORELLI nešioklės pasižymi kvėpuojančiu audiniu, saugumu. Jos tinkamos kūdikiams nuo 4 mėn. amžiaus.

Filtruoti:
Pristatymas
Kaina
Prekinis ženklas
Filtravimas

Nešioklės vaikams

Gimus kūdikiui, tėveliai jaučia stiprų norą mažylį laikyti kuo arčiau savęs, tačiau kasdienybėje prireikia laisvų rankų atlikti tam tikriems veiksmams. Puikus sprendimas – nešioklės, leisiančios patogiai ir saugiai vaikščioti kartu su vaikeliu. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite platų šių produktų pasirinkimą, todėl verta trumpai aptarti, kaip tinkamai išsirinkti.

Pagal ką rinktis vaikiškas nešiokles?

Pirmas ir pats svarbiausias dalykas – nešioklė turi tikti mažyliui. Galite rinktis tokias nešiokles, kurios pritaikomos nuo pat kūdikio gimimo iki jam šiek tiek ūgtelėjus. Prekių aprašymuose rasite nurodytas svorio rekomendacijas, padėsiančias išsirinkti geriausią nešioklę.

Kiti aspektai nėra tokie svarbūs, jie labiau priklauso nuo jūsų lūkesčių. Jei norite, kad vaikštant su mažyliu neskaudėtų nugaros, ieškokite platesnį svorio paskirstymą turinčių modelių, pavyzdžiui, kad apkrova būtų tarp kaklo, nugaros ir kūno. Pagal kūdikio padėtį galite rinktis nešiokles veidas į veidą – taip savo mažylį matysite ir galėsite bendrauti visą laiką. Teigiama, kad tokioje padėtyje nešamam vaikui anksčiau pradeda vystytis kalba, užaugę jie būna draugiškesni ir daugiau bendraujantys. Nešioklės, kuriose vaikas sėdi veidu į priekį leis jam po truputį pradėti pažinti aplinką. Žinoma, geriausias ir patogiausias variantas būtų abiejų padėčių nešioklės, pavyzdžiui, Lorelli Between modelis, leisiantis mažyliui žiūrėti tiek į tėvelius, tiek į pasaulį. Internetinėje parduotuvėje rasite nešioklių su maitinimo krūtimi padėtimi, todėl išalkusį mažylį galėsite bet kada pamaitinti. Apskritai, nešioklės leidžia kūdikiui tolygiai kvėpuoti, stabiliai dirbti širdžiai, jis mažiau verkia, todėl gali ramiai miegoti.

Renkantis nešioklę kūdikiui atkreipkite dėmesį, iš kokios medžiagos ji yra pagaminta – svarbu, kad ji būtų tvirta ir orui pralaidi. Įvertinkite, ar petnešos bus patogios, jei mažylį norite nešioti daugiau nei keilias valandas. Nešioklės spalva taip pat gali paveikti jūsų sprendimą – dažniau renkamasi praktiškesnės tamsios spalvos, tačiau jeigu mėgstate šviesias spalvas, visada galėsite išteptą nešioklę išskalbti.

Nešioklės internetu

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairiausių spalvų, skirtingų padėčių ergonomiškų nešioklių naujagimiams. Tokie modeliai dažniausiai vadinami konstruotomos nešioklėmis, yra saugūs ir labai populiarūs. Ypač patogi tiek tėvams, tiek mažyliui bus Lionelo Margareet Q-Essence su 3 nešimo padėtimis, pritaikomomis pagal vaiko amžių. Specialus atlošas leis vaikui išlaikyti stabilią galvos padėtį, apsaugos nuo saulės, vėjo ar lietaus. Gamintojas Lorelli gali pasiūlyti kūdikių nešioklių su kišenėlėmis, į kurias galėsite susidėti svarbiausius mažylio daiktus. Patogumo tėvams suteiks minkštos petnešos.

Vaikiškos nešioklės pigiau

Jeigu norite sau palengvinti kasdienybę, tačiau kūdikį jausti prie širdies, rinkitės nešioklę iš internetinės parduotuvės kidis.lt plataus asortimento. Garsiausi gamintojai, tokie kaip Lorelli, Lionelo ar LittleLife ir jų nešioklės visada jaukia jūsų geriausiomis kainomis. Greitas pristatymas užtikrins artimas ir patogias jūsų bei mažylio keliones.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.