Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Kaina
Filtravimas

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą CHICCO TOYSChicco (Itališkas tarimas: [ˈkikːo]) - Italijos vaikiškų drabužių ir žaislų gamintojas, turintis mažmeninės prekybos vietų visame pasaulyje. Ji priklauso bendrovei "Artsana", veikia jau 60 metų ir šiuo metu yra daugiau nei 120 šalių.

"Chicco" 1958 m. įkūrė Cavaliere del Lavoro Pietro Catelli, kuris norėjo atšvęsti savo pirmojo sūnaus Enrico, meiliai vadinamo "Chicco", gimimą. Jam mirus 2006 m., įmonė perėjo trims jo vaikams - Enrico, Michele ir Francesca, kurie atidarys naujus filialus Indijoje, Rusijoje, Meksikoje ir Lenkijoje. Nuo 2013 m. gegužės mėn. generalinio direktoriaus pareigas eina Claudio De Conto.

Chicco veikia daugiau kaip 120 šalių, turi daugiau kaip 150 parduotuvių Italijoje ir dar 160 visame pasaulyje. "Chicco" siūlo daugybę produktų, įskaitant nėštumo ir žindymo prekes, pirmąjį kūdikių maistą, higienos ir apsaugos priemones, priemones lauke ir kelionėse, atsipalaidavimui ir miegui, žaidimams, drabužius, batukus ir avalynę.

Už bendrovės mokslinių tyrimų ir plėtros sritį atsakingas Kūdikių tyrimų centras, skirtas vaikams nuo 0 iki 3 metų ir visiems jų psichofiziniams, emociniams ir socialiniams poreikiams. Centras naudojasi medicinos ir mokslo pasaulio informacija ir nuolat bendrauja su tėvais.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.