Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Kaina
Filtravimas

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą CUBIC FUN„CubicFun Toys Industrial“ didžiuojasi esanti pirmaujanti 3D galvosūkių inovatorė. Pietų Kinijoje įsteigta įmonė dabar veikia daugiau nei 80 šalių ir turi virš 5000 prekybos taškų. Būdama pirmuoju 3D galvosūkių pramonės žaidėju Kinijoje, „CubicFun“ sukūrė tvirtą konkurencingumą ir įsipareigojo būti rinkos profesionalais.

Įmonė kuria ir gamina platų gaminių asortimentą, kuris apima pasaulyje garsios architektūros temas, vaikų galvosūkius, pomėgių rinkinius ir kt. „CubicFun“ turi 3 pagrindines produktų linijas, 15+ serijų, 400+ skirtingų stilių prekių, įskaitant licencijavimo ir OEM produktus. Kaip patikimas gamintojas, kompanija taip pat turi prekių ženklų registracijas 42 šalyse.

„CubicFun“ stengiasi pasiūlyti konsultavimo paslaugą. Jie turi 30 profesionalų projektavimo komandą, savo gamyklą ir kitus išteklius, kad patenkintų visus klientų poreikius. Įmonės glaudus dalyvavimas visuose gaminių projektavimo, gamybos, logistikos ir pardavimo etapuose yra pagrindinė priežastis, kodėl įmonė turi patikimus verslo partnerius ir per 20 metų tapo sėkminga.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.