Kaip išsirinkti vaikišką vežimėlį?

Sprendimas, kokį vežimėlį įsigyti naujagimiui, yra vienas iš sunkiausių, kuriuos priimsite tapę tėvais. Nesvarbu, ar vaikščiosite po netoliese namų esantį parką, ar krausitės daiktus šeimos atostogoms, vaiko vežimėlis bus vienas dažniausiai naudojamų kūdikio reikmenų. Perskaitę šį straipsnį, jūs, atsižvelgdami į savo poreikius, lengviau išsirinksite vežimėlį vaikui.

4106 views

Kamuoliukų baseinai – ne tik pramogoms ar dailesniam interjerui

Baseinai, pripildyti įvairiaspalviais kamuoliukais, pastaraisiais metais tampa vis populiaresni. Ne viena mamytė socialiniuose tinkluose dalinasi vaikų žaidimų akimirkomis būtent kamuoliukų baseinėlyje. Visgi, vieni tėveliai tokį baseiną perka kaip vaiko kambario interjero detalę, kiti – siekdami vaikui suteikti papildomos veiklos bei pramogų. Visgi, ne visi tėveliai žino tikrąją šių baseinų naudą besivystančio vaiko raidai.

4811 views

Montesori metodika – laisvė rinktis atsakingai

Montesori pedagogika remiasi italų gydytojos, pedagogės ir psichologės M. Montessori suformuota filosofija, kurios esmė – pasitikėjimas vaiku. Ši pedagogika nėra nauja. Jau mūsų seneliai vaikus auklėdavo vadovaudamiesi intuicija. Vaikai buvo auginami lyg maži suaugusieji, kurie kartu su tėvais dirbo darbus, gyveno pagal gamtos kaitą, cikliškumą. Šiandien Montesori mokyklos ugdo laisvus, atsakingus, kūrybiškus vaikus, puikiai pažįstančius mus supantį pasaulį.

3208 views

Mediniai žaislai – naujai atgijusi klasika

Atėjus tvarumo madai, pavargus nuo butaforijos, tėvai vis dažniau ieško saugių žaislų, kuriuos skatintų pirkti ne reklama, o jų teikiama nauda. Mediniai žaislai – naujai atgijusi klasika. Šie žaislai teikia daug naudos mažylio raidai, yra saugūs, tvarūs, be to, primena tėvams jų pačių vaikystę. Todėl dabar tikriausiai nerastume namų, kuriuose mažyliai nežaistų su medinukais.

3882 views

Kaip išrinkti geriausią paspirtuką vaikui?

Atšilus orams, parkuose vis daugėja paspirtukininkų. Važinėjimas šia transporto priemone – puiki pramoga ne tik mažiesiems, tačiau ir paaugliams, kurie gali mokytis įvairiausių triukų su specialios paskirties paspirtukais. Straipsnyje apžvelgsime svarbiausius kriterijus, į kuriuos būtina atsižvelgti, norint, kad paspirtukas vaikui ne tik keltų džiaugsmą, tačiau būtų saugus ir tinkamas, atsižvelgiant į vaiko amžių ir poreikius.

3367 views

Kokia stalo žaidimų nauda?

Šaltuoju metų laiku, kai pasaulį kausto pandemija, tenka ieškoti naujų pramogų ir alternatyvių laisvalaikio praleidimo būdų. Šiandien labai populiaru žaisti kompiuterinius žaidimus, tačiau klasikiniai stalo žaidimai ir toliau išlieka mėgstami visų: tiek suaugusiųjų, tiek vaikų. Kur slypi šių žaidimų populiarumo paslaptis? Skaitykite ir sužinokite.

5804 views

Kaip išsirinkti geriausią automobilinę kėdutę?

Automobilinės kėdutės pasirinkimas – svarbus pirkinys auginant mažylį. Kadangi visus vaikus iki 135 cm ūgio privaloma vežti autokėdutėje, šio pirkinio neišvengsite. Visgi perkant nereikėtų skubėti – apsilankykite keliose parduotuvėse, panaršykite internete, pasitarkite su draugais ar pažįstamais arba perskaitykite mūsų paruoštą gidą.

8309 views

Ką veikti namuose su vaikais: 4 puikios veiklos neišėjus iš namų

Dauguma tėvelių šį karantiną leidžia namuose kartu su vaikais. Šalta ir tamsi žiema nelepina oro sąlygomis, taip trukdydama džiaugtis gamtos teikiamais malonumais, o griežtos karantino sąlygos neleidžia užsiimti įprastomis veiklomis ir pomėgiais, tad ilgainiui vaikams gali pasidaryti nuobodoka. Mes pateikiame keturias naudingų ir įdomių veiklų idėjas, kuriomis galite užsiimti neišėję iš namų.

3022 views
Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.