Esate pasiruošę išeiti su vaiku į lauką? Pirmiausiai išsiaiškinkite, koks vaikiškas vežimėlis geriausiai tiks jūsų mažyliui.

 

vaikiškas vežimėlis

 

Sprendimas, kokį vežimėlį įsigyti naujagimiui, yra vienas iš sunkiausių, kuriuos priimsite tapę tėvais. Nesvarbu, ar vaikščiosite po netoliese namų esantį parką, ar krausitės daiktus šeimos atostogoms, vaiko vežimėlis bus vienas dažniausiai naudojamų kūdikio reikmenų. Tačiau žinoti, kokio tipo vežimėlio jums gali prireikti ir kokios jo funkcijos yra svarbios, pradžioje gali būti sudėtinga.

Jei skirsite šiek tiek laiko ir perskaitysite šį straipsnį, išsirinkti tinkamą vaikišką vežimėlį bus lengviau. Pateiksime informacijos apie pagrindinius vežimėlių tipus, į ką reikia atsižvelgti perkant vežimėlį ir aptarsime funkcijas, kurias tėvai vertina labiausiai.

 

Į ką atsižvelgti renkantis vaikišką vežimėlį?

 

Tinkamo vežimėlio pasirinkimas priklauso nuo daugybės skirtingų veiksnių. Tai, kas tiktų vieniems, gali netikti kitiems. Kodėl? Tam yra daugybė skirtingų priežasčių. Pavyzdžiui, išlaidos, gyvenimo būdas ar šeimos dydis. Būtent todėl, prieš įsigyjant vaikišką vežimėlį, svarbu apsvarstyti šiuos veiksnius.

  • Kaina. Naujagimių tėvai dažnai nustemba sužinoję kiek daug gali kainuoti vežimėliai. Žinoma, brangesni vežimėliai dažnai pasižymi geresnėmis pakabos sistemomis, yra manevringesni. Taip pat jie pagaminti iš aukščiausios klasės medžiagų. Modulinė sulankstymo sistema leidžia vežimėlį transformuoti į sportinį vežimėlį. Nors aukštesnės klasės vežimėliai gali kainuoti apie 500 Eur ir daugiau, tačiau įsigyti jūsų poreikius atitinkantį, kokybišką vežimėlį galima ir už gerokai mažesnę sumą.
  • Gyvenimo būdas. Pagalvokite, ar dažniau vaiko vežimėlį naudosite ilgoms kelionėms po miestą, ar jis bus reikalingas trumpesnėms kelionėms netoli namų? Kiek vietos savo namuose turite vežimėliui laikyti? Galbūt reikės nešti žemyn daugiabučio laiptais ar gabenti viešuoju transportu? O gal, kūdikiui paaugus, planuojate vežimėlį keisti arba įsigyti universalų vežimėlį, kuris tiks visiems atvejams? Vaiko vežimėlis turi atitikti jūsų gyvenimo būdo poreikius, todėl, prieš jį įsigydami, gerai apsvarstykite šiuos klausimus.

  • Šeimos dydis. Jei šeimoje yra vienas vaikas ar norite, kad tarp vaikų būtų bent kelerių metų skirtumas, puikiai tiks paprastas vienvietis vežimėlis. Jei šeimoje vaikų yra daugiau, ar netolimoje ateityje planuojate šeimos pagausėjimą, rekomenduojame vežimėlį, kuris iš vienviečio gali konvertuotis į dvivietį. Daugelis tėvų vėliau gailisi, jog neįsigijo didesnio vežimėlio vaikui, tad apsvarstykite šį variantą.

 

Vaikiškų vežimėlių tipai

 

Skirtingi vežimėlių tipai pritaikyti beveik visoms situacijoms – nuo bėgiojimo iki ilgų kelionių. Apibūdinsime kelis iš jų:

 

Sportiniai vežimėliai

 

sportinis vežimėlis

 

Šio tipo vežimėliai sveria mažiau nei įprastai, todėl juos lengviau iškelti iš automobilio bagažinės ar įkelti į viešąjį transportą. Šie vežimėliai yra siauresnio profilio, juos lengva pravežti pro siauras duris ar manevruoti sausakimšais šaligatviais. Jie taip pat puikiai tinka kelionėms lėktuvu, nes yra pakankamai maži, kad tilptų daiktų laikymo vietose. Kaip ir daugumos vežimėlių tipų, jų kaina labai skiriasi. Tačiau jie yra vieni perkamiausių.

 

Vaikiški vežimėliai dvynukams ar dviems vaikams

 

vežimėliai dvynukams

 

Šio tipo vežimėliai būna dviejų dizainų: „side-by-side“ dviviečių (abi sėdynės yra viena šalia kitos) arba „in-line“ (sėdynės viena prieš kitą). Taip pat yra konvertuojamų vežimėlių, kurie – vienviečiai, tačiau yra galimybė pridėti antrą sėdynę kitam vaikui. Jei turite dvynius – ieškokite tokio vežimėlio, kuriame sėdynės yra viena šalia kitos. Jie tituluojami geriausiais vežimėliais dviems vaikams.

 

Universalūs vaikiški vežimėliai

 

universalūs vežimėliai

 

Šie vežimėliai gali transformuotis į automobilines kėdutes. Universalius vežimėlius galite naudoti nuo pat kūdikio gimimo. Tai – labai ekonomiškas variantas, nes įsigyjate du daiktus už vieno kainą. Tokius vežimėlius taip pat galima sulankstyti iki kompaktiško dydžio, tad jie neužims daug vietos nei namuose, nei automobilyje.

Pasimesti tarp tokio didelio vaikiškų vežimėlių pasirinkimo – labai paprasta. Tikimės, jog perskaitę šį straipsnį, jūs lengviau išsirinksite vežimėlį vaikui, pagal savo poreikius.

Comments ()

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.