Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Kaina
Filtravimas

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą ThuleNesvarbu, ar tai būtų įspūdingos gamtos tyrinėjimas, ar kelionė po pasaulį su šeima ir draugais, visi mes norime mėgautis aktyviu gyvenimu.

Thule pritaria jūsų norui praleisti daugiau laiko mėgaujantis savo aistromis, o tai reiškia, kad mažiau laiko reikia rūpintis, kaip pasiimti visus reikalingus daiktus. Jau daugiau nei 75 metus Thule  kuria sprendimus, kurie palengvina gyvenimo nuotykius. Prekės ženklas siekia kurti išmanius, stilingus gaminius, kurie nekenkia aplinkai, yra aukštos kokybės, saugūs ir lengvai naudojami. Visa tai tam, kad galėtumėte pasiimti tai, kas jums labiausiai rūpi.

Kad ir kokia būtų jūsų aistra, kad ir ko siektumėte.
Kad ir kur eitumėte, kad ir ką pasiimtumėte su savimi.
Su Thule galite laisvai gyventi savo aktyvų gyvenimą.

Thule Test Center™ bandymų centre Hillerstorpe, Švedijoje, gaminiai išbandomi ekstremaliomis sąlygomis, tikrinant dykumos karščio ir arktinio šalčio poveikį, atsparumą vandeniui. Thule  produktai taip pat turi praeiti kritimo, tempimo, smūgių ir susidūrimo bandymus bei bandymus vėjo tuneliuose. Thule Test Program™ apima daugiau nei 25 Thule testų standartus, kurie gerokai viršija dabartinį ISO standartą. Atliekant prekės ženklo gaminių bandymus, gaminius naudoja Thule komanda, galinti juos išbandyti ekstremaliomis sąlygomis realiame gyvenime kiekvieną dieną.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.