Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Kaina
Filtravimas

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą PUKYPUKY remia herojus, nes kiekvienas vaikas yra savo istorijos herojus.

PUKY šiuo sakiniu tvirtai tiki ir juo grindžia prekės ženklo veiksmus. Šviesių akių ir pasitikėjimo savimi kupini vaikai - tai prekės ženklo motyvacija ir priežastis, dėl kurios PUKY su didžiule aistra gamina produktus augantiems vaikams. PUKY jau daugiau nei 70 metų remia kelio herojus ir padeda vaikams savarankiškai pažinti aplinką su prekės ženklo transporto priemonėmis ir tuo pat metu skatina fizinį vystymąsi.

PUKY jau kelis dešimtmečius dalyvauja kuriant gražius vaikystės prisiminimus. PUKY GmbH & Co. KG buvo įkurta 1949 m. Diuseldorfe, pavadinimu PUCK. Tuo metu iš pradžių daugiausia buvo gaminami balioniniai paspirtukai, vėliau pradėti gaminti vaikiški dviračiai, balansiniai dviračiai ir jaunimo dviračiai. Po 1956 m ginčo dėl prekės ženklo su įmone PUCH, PUCK tapo PUKY ir nuo to laiko šiuo pavadinimu gamina specialiai vaikams skirtas transporto priemones. 1960 m. įvyko didelis persikėlimas iš Diuseldorfo į Viulfratą, kur tebėra įsikūrusi įmonė.

Per visą šį laikotarpį PUKY tebedirba apie 120 darbuotojų, kurie čia iki šiol kuria, projektuoja ir gamina aukštos kokybės vaikiškas transporto priemones iš plieno ir aliuminio. Be 120 darbuotojų pagrindinėje būstinėje, neįgaliesiems skirtose gamyklose dirba daugiau kaip 500 darbuotojų, kurie profesionaliai surenka ir supakuoja transporto priemones. PUKY nelaiko savęs tik į pelną orientuota įmone ir suvokia savo ypatingą atsakomybę visuomenei. Dėl šios priežasties jau daugiau kaip 40 metų glaudžiai bendradarbiauja su gamyklomis, kuriose dirba neįgalieji. Dėl visų PUKY darbuotojų ir ypač dėl prekės ženklo mažųjų klientų PUKY yra tokia, kokia yra šiandien: moderni įmonė, turinti tvirtą vertybių sistemą.

PUKY yra patikima ir atsakinga, bet taip pat aistringa ir drąsi tame, ką daro.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.