Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Kaina
Filtravimas

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą KellysKellys tiki, kad kiekvienas dviratis turi atlikti misiją kiekvieno žmogaus gyvenime.

Viskas prasidėjo 1991 m. Slovakijoje, kai Kellys įkūrėjai, du jauni broliai Peteris ir Brano Divinec, praleido daugybę valandų važinėdami dviračiais po nuostabius Slovakijos kalnus. Važiuodami nesibaigiančiais kliūčių ir iššūkių kupinai takais, jie patyrė tikros laisvės ir nepriklausomybės skonį. Skonį, kurio trokšta kiekvienas žmogus, kiekviena gyva būtybė nuo pat gimimo. Jie jau žinojo, kad dviratis suteikia jiems šią galimybę.

Kellys įkūrėjai suprato, kad dviratis yra reikšmingas jų gyvenimo elementas ir be jo jie negalėtų jaustis visaverčiai. Jie norėjo pasidalyti savo patirtimi su kitais žmonėmis, kad jie jaustųsi taip pat. Divinec broliai norėjo suteikti kitiems tai, ką geriausiai išmano - dviratį.

Bendrovė prasidėjo nuo kuklaus dviračių nuomos garažo, tačiau broliai Divinec nuo pat pradžių turėjo idėją gaminti dviračius. Dėl didelio įkūrėjų aktyvumo ir ryžto Kellys nuo to laiko nuolat augo. Vos per dvejus metus nuo įmonėsįkūrimo pasiekta 30 tūkst. parduotų dviračių apyvarta. Šiandien Kellys eksportuoja dviračius į daugiau nei 35 šalis visame pasaulyje ir tapo atpažįstamu dviračių prekės ženklu, pardavusiu tūkstančius dviračių.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.