Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Kaina
Filtravimas

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą CHICCOCHICCO misija: mes žinome, kad pirmieji 36 kūdikio gyvenimo mėnesiai yra ypatingi, kupini daugybės įspūdžių ir nepakartojamų momentų, todėl visą savo entuziazmą ir patirtį panaudojame taip, kad padėtume tėvams mėgautis ir džiaugtis kiekvienu kartu su kūdikiu praleistu ypatingu momentu.

CHICCO vertybės: patikimumas, patirtis, šiuolaikinis požiūris, emocinis intelektas, inovatyvumas, skaidrumas, pozityvus požiūris.

CHICCO pasiūloje: vežimėliai, automobilinės kėdutės, vaikiškos lovytės, maitinimo kėdutės, gultukai, vaikštynės, nešioklės, priemonės vaikų maitinimui, drėkintuvai, vaikų higienos prekės, drabužiai vaikams, taip pat įvairios prekės mamoms - pientraukiai, krepšiai kūdikių reikmenims ir kt.

CHICCO prekinis ženklas buvo įkurtas 1958 metais Italijoje, Lombardijos regione, Como mieste. Jis yra valdomas vienos didžiausių Italijos kompanijų S.p.a Artsana. Kompanijos valdytojas Pietro Catelli, norėdamas atšvęsti savo pirmojo sūnaus Enrico, tėvų švelniai vadinamo „Chicco“, gimimą, ir įkūrė šį puikų prekinį ženklą, kuris džiuginą tėvelius bei rūpinasi mažyliais jau daugiau nei 60 metų. 

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.