Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Kaina
Filtravimas

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Bino 

„Mertens GmbH“ yra Vokietijos medinių žaislų gamintoja ir prekybos įmonė, turinti du prekinius ženklus – „Mertens“ ir „Bino“. Ši įmonė savo gaminius eksportuoja į daugiau nei dvidešimt pasaulio šalių ir siūlo daugiau nei 1000 produktų, skirtų vaikams iki septynerių metų. „Mertens GmbH“ klientai yra prekybos centrai, didmenininkai, žaislų ir dovanų parduotuvės bei darželiai. Šios įmonės gamybos cechas ir sandėlis yra vakarinėje Čekijos dalyje, maždaug 30 km nuo Čekijos ir Vokietijos sienos.

Kokybė

Visi „Mertens GmbH“ produktai yra sertifikuoti tarptautiniu mastu pripažintų bandymų laboratorijų ir atitinka ES direktyvų reikalavimus pagal EN-71 (1-3) standartą ir 2009/48 / EB direktyvą. Kiekvienas produktas, prieš siunčiant jį pirkėjui, patikrinamas, kad būtų užtikrinta tinkama prekių kokybė.

Pagalba

Ši įmonė ne tik eksportuoja savo produkciją kitoms šalims, bet ir padeda joms lengviau parduoti „Mertens GmbH“ gaminius. O geriausiai tai padaryti – pristatant produktus. Todėl ši įmonė siūlo įvairių rūšių medinius ir metalinius ekranus bei stendus. Šios reklaminės priemonės yra skirtos dovanoms, dėlionėms, augimo lentelėms, raidėms, lentynoms ir kitoms prekėms. 

Išskirtinė pakuotė

„Mertens GmbH“ produktai supakuoti į akį traukiančias, splavingas pakuotes, ant kurių pateikiami produktų pavadinimai ir aprašymai net 18 kalbų.

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.