Filtruoti:
Pristatymas
Kategorijos
Kaina
Filtravimas

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą PLUMĮkurta 1988 m. vyro ir žmonos komandos, Plum didžiuojasi, kad yra šeimos verslas su daugiau nei 30 m. patirties.

Žongliruodami trijų vaikų šeimos gyvenimo malonumais ir noru pradėti verslą, steigėjai Jonathan ir Diane Schaffer žino vieną kitą dalyką, kaip galima užimti mažųjų mintis.

Kaip ir kiekvieni tėvai, steigėjai noti, kad jų vaikų vaikystė būtų stebuklinga. Jauni protai dirba paslaptingais, bet nuostabiais būdais. Plum kompanijoje norima sukurti būdus, kurie leistų vaikų vaizduotei  šėlioti.

Žaidimų aikštelės nebėra tokios, kokios buvo anksčiau. Vis dėlto fizinė veikla yra labai svarbus dalykas sveikai ir laimingai gyvenimo pradžiai. Plum kelionė nuo pirmojo žaislo pristatymo daugiau nei prieš 30 metų iki dabar, kai jų produkcija parduodama daugiau nei 40 šalių, gana ilga. Dėlto steigėjai yra linkę manyti, kad pakeliui įgijo keletą žinių: jie aistringai kuria ir gamina žaislus, kurie atrodo puikiai, yra ypač saugūs ir turi tą labai svarbų pramogų veiksnį!

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.