• Greitas pristatymas
Raidė E Bino

GARANTIJA VARTOTOJUI

  • Kokybės garantija
  • 24 mėnesių garantija fiziniams asmenims
  • Nemokama konsultacija
  • Kokybės garantija
  • 24 mėnesių garantija fiziniams asmenims
  • Nemokama konsultacija

Raidė E Bino

479972
1.79

NEMOKAMAI atsiimkite penktadienį, kovo 8 d., parduotuvėje, Ateities pl. 23 b, Kaunas (0,00 €)
Pristatysime ketvirtadienį, kovo 7 d. DPD (3,49 €)

Aprašymas


Apie Bino 

„Mertens GmbH“ yra Vokietijos medinių žaislų gamintoja ir prekybos įmonė, turinti du prekinius ženklus – „Mertens“ ir „Bino“. Ši įmonė savo gaminius eksportuoja į daugiau nei dvidešimt pasaulio šalių ir siūlo daugiau nei 1000 produktų, skirtų vaikams iki septynerių metų. „Mertens GmbH“ klientai yra prekybos centrai, didmenininkai, žaislų ir dovanų parduotuvės bei darželiai. Šios įmonės gamybos cechas ir sandėlis yra vakarinėje Čekijos dalyje, maždaug 30 km nuo Čekijos ir Vokietijos sienos.

Kokybė

Visi „Mertens GmbH“ produktai yra sertifikuoti tarptautiniu mastu pripažintų bandymų laboratorijų ir atitinka ES direktyvų reikalavimus pagal EN-71 (1-3) standartą ir 2009/48 / EB direktyvą. Kiekvienas produktas, prieš siunčiant jį pirkėjui, patikrinamas, kad būtų užtikrinta tinkama prekių kokybė.

Pagalba

Ši įmonė ne tik eksportuoja savo produkciją kitoms šalims, bet ir padeda joms lengviau parduoti „Mertens GmbH“ gaminius. O geriausiai tai padaryti – pristatant produktus. Todėl ši įmonė siūlo įvairių rūšių medinius ir metalinius ekranus bei stendus. Šios reklaminės priemonės yra skirtos dovanoms, dėlionėms, augimo lentelėms, raidėms, lentynoms ir kitoms prekėms. 

Išskirtinė pakuotė

„Mertens GmbH“ produktai supakuoti į akį traukiančias, splavingas pakuotes, ant kurių pateikiami produktų pavadinimai ir aprašymai net 18 kalbų.

Svarbu

CE ženklinimas yra prekės gamintojo deklaracija, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus (plačiau skaitykite čia).

Prekių nuotraukos bei video skirtos tik iliustraciniams tikslams. Originalių produktų parametrai, spalvos, užrašai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Vizualinė prekių medžiaga nenurodo prekių komplektacijos, tad būtina vadovautis rašytine informacija.

Kilus klausimams, lauksime Jūsų skambučio telefonu +370 602 88078 arba el. paštu [email protected]

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.