• Greitas pristatymas
Medinė dėlionė Bino Fishing, 36+ mėnesių

GARANTIJA VARTOTOJUI

 • Kokybės garantija
 • 24 mėnesių garantija fiziniams asmenims
 • Nemokama konsultacija
 • Kokybės garantija
 • 24 mėnesių garantija fiziniams asmenims
 • Nemokama konsultacija

Medinė dėlionė Bino Fishing, 36+ mėnesių

709652
9.99

NEMOKAMAI atsiimkite ketvirtadienį, kovo 7 d., parduotuvėje, Ateities pl. 23 b, Kaunas (0,00 €)
Pristatysime trečiadienį, kovo 6 d. DPD (3,49 €)
Pristatysime trečiadienį, kovo 6 d. DPD Pick up (2,99 €)

Aprašymas

Medinė dėlionė

Į medinį rėmelį - dėlionę patalpinti 9 jūros gyventojai. Kiekvienai žuvytei skirta tik jos kontūrą atitinkanti vieta. Ant kiekvieno jų yra mažas magnetukas, kurio dėka vaikas lengvai pagaus ant kabliuko norimą laimikį.

 • Lavina judesių koordinaciją, moko tiksliai nusitaikyti su meškere.

 • Žvejoti sugeba vos 1 metų sulaukę mažyliai, tačiau dėl smulkių detalių ir magnetukų, vaikams iki 3 metų reikalinga suaugusių priežiūra.

 • Matmenys: 29.5 x 23.5 x 1 cm.

 • Iš viso 11 dalių.

 • Žaislas paženklintas CE ženklu.

 • Gamintojas Bino, Čekija.

Įspėjimas! Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki 3 metų. Uždusimo pavojus. Smulkios detalės. Ilgos virvelės. Rinkinyje yra magnetų ar jo dalių. Magnetai susijungią vienas su kitu ar su metaliniu daiktu esančiu žmogaus kūne, gali sukelti sunkius ar mirtinus sužalojimus. Jeigu prarijote  magnetą ar pradėjote dusti, nedelsiant kreipkitės medicininės pagalbos. Išsaugoti pakuotę dėl ant jos esančios informacijos, kad būtų galima pasinaudoti ja ateityje.

Apie Bino 

„Mertens GmbH“ yra Vokietijos medinių žaislų gamintoja ir prekybos įmonė, turinti du prekinius ženklus – „Mertens“ ir „Bino“. Ši įmonė savo gaminius eksportuoja į daugiau nei dvidešimt pasaulio šalių ir siūlo daugiau nei 1000 produktų, skirtų vaikams iki septynerių metų. „Mertens GmbH“ klientai yra prekybos centrai, didmenininkai, žaislų ir dovanų parduotuvės bei darželiai. Šios įmonės gamybos cechas ir sandėlis yra vakarinėje Čekijos dalyje, maždaug 30 km nuo Čekijos ir Vokietijos sienos.

Kokybė

Visi „Mertens GmbH“ produktai yra sertifikuoti tarptautiniu mastu pripažintų bandymų laboratorijų ir atitinka ES direktyvų reikalavimus pagal EN-71 (1-3) standartą ir 2009/48 / EB direktyvą. Kiekvienas produktas, prieš siunčiant jį pirkėjui, patikrinamas, kad būtų užtikrinta tinkama prekių kokybė.

Pagalba

Ši įmonė ne tik eksportuoja savo produkciją kitoms šalims, bet ir padeda joms lengviau parduoti „Mertens GmbH“ gaminius. O geriausiai tai padaryti – pristatant produktus. Todėl ši įmonė siūlo įvairių rūšių medinius ir metalinius ekranus bei stendus. Šios reklaminės priemonės yra skirtos dovanoms, dėlionėms, augimo lentelėms, raidėms, lentynoms ir kitoms prekėms. 

Išskirtinė pakuotė

„Mertens GmbH“ produktai supakuoti į akį traukiančias, splavingas pakuotes, ant kurių pateikiami produktų pavadinimai ir aprašymai net 18 kalbų.

Svarbu

CE ženklinimas yra prekės gamintojo deklaracija, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus (plačiau skaitykite čia).

Prekių nuotraukos bei video skirtos tik iliustraciniams tikslams. Originalių produktų parametrai, spalvos, užrašai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Vizualinė prekių medžiaga nenurodo prekių komplektacijos, tad būtina vadovautis rašytine informacija.

Kilus klausimams, lauksime Jūsų skambučio telefonu +370 602 88078 arba el. paštu [email protected]

Prekė priskirta prie patikusių sąrašo
Prekė pridėta palyginimui.